[WikiDyd] [TitleIndex] [WordIndex

Osobisty apel dr. inż. Roberta Szmurło, współtwórcy iSoda

Wspólną pracę nad iSodem rozpoczęliśmy w marcu 2010 roku. Przez kilka miesięcy udało nam się stworzyć system, który pozwala zautomatyzować wiele zadań związanych z obsługą dydaktyki i pomaga w komunikacji między wykładowcami i studentami. Nie jesteśmy komercyjną firmą. Nie zarabiamy na iSodzie. Wiele osób wątpiło, że uda nam się stworzyć go w tak krótkim czasie.

Każdy system powinien posiadać solidną instrukcję. Nie jesteśmy zwolennikami tworzenia obszernych dokumentów opisujących każdą funkcję systemu osobno. Wolimy, aby instrukcja użytkownika była wspólną bazą wiedzy o systemie. Chcemy aby znalazły się w niej najczęściej wykorzystywane instrukcje, praktyczne porady, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Nie jesteśmy w stanie stworzyć takiej instrukcji całkowicie samodzielnie. Jesteśmy skażeni tworzeniem systemu i nie znamy faktycznych problemów z jakimi spotykacie się Wy, użytkownicy. Oddajemy zatem do waszej dyspozycji niniejszy podręcznik użytkownika jako nie wypełnioną książkę, którą mamy nadzieję pomożecie uzupełnić.

Wykładowco i studencie, jeżeli poświęciłeś swój czas na uporanie się z problemem związanym z iSodem lub jeżeli z trudnością znalazłeś odpowiedź na jakieś pytanie to pomóż oszczędzić ten czas innym i popraw niniejszy podręcznik użytkownika.

Pozdrawiam,

dr inż. Robert Szmurło

PS. Aby rozpocząć edycję dowolnej strony podręcznika wystarczy wykonać kilka następujących kroków:

  1. Wciśnij odnośnik Login znajdujący się w prawej części strony.

  2. Następnie wciśnij odnośnik you can create one now

  3. Wpisz swoje imię i nazwisko lub dowolny pseudonim, a następnie hasło i e-mail (to musi być prawdziwy e-mail z którego korzystasz).
  4. Po utworzeniu konta możesz natychmiast się zalogować i rozpocząć edycję.


2015-09-23 06:45